Renault Megane E-Tech
EV60 Optimum Charge Techno | SOH 95,1% | 360 Camera| Adaptieve Cruise Control | Dodehoekdetectie
Direct kopen, basisprijs: € 25.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.400,-
LEASEPRIJS: € 418,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.080,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Megane E-Tech |
|---|---|
| Uitvoering: | EV60 Optimum Charge Techno | SOH 95,1% | 360 Camera| Adaptieve Cruise Control | Dodehoekdetectie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 13 december 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 57.287 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 418,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-689-XH |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 547 kg |
| Gewicht: | 1.611 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.158 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- koplampen adaptief
- 20" lichtmetalen wielen 'Soren'
- full-LED koplampen
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- standaardlak Blanc Glacier
- Two-tone kleurstelling
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- Warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- camerabeeld in binnenspiegel
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Pack Advanced Drive Assist
- Pack Augmented Vision
- RDW-leges
- Rookvrij
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar